pfa@rms.lv
    Projekta dalībnieki un pasniedzēji 




  















  
 
Sākumlapa /LSIF projekts /Projekta dalībnieki un pasniedzēji

Projektā iesaistītie dalībnieki 

Vārds, uzvārds

E-pasta adrese

Prakses Firma

Marina Majorova

vondam@one.lv

HolidaSea

Ellena Kasinska

ellenakasinska@inbox.lv

HolidaSea

Alina Hrole

aljaa@inbox.lv

HolidaSea

Olga Jegorova

jegorova@balticom.lv

HolidaSea

Oksana Riguna

oksanariguna@inbox.lv

HolidaSea

Zaiga Zīlīte

zaiga_z@one.lv

HolidaSea

Aigars Bolis

Aigars1705@inbox.lv

HolidaSea

Antons Kurčenko

glamo@inbox.lv

Sērkociņu pasaule

Sņežana Devjatovska

Nana9@one.lv

Sērkociņu pasaule

Tatjana Minajeva

tatjana_minaeva@yahoo.com

Sērkociņu pasaule

Edgars Petrenko

bezij@inbox.lv

Sērkociņu pasaule

Dace Mūrniece

dace@dtc.lv

Sērkociņu pasaule

Katerina Saprikina

figurine@one.lv

Pasākumu organizācija

Marija Sokolova

sokolovams@mail.ru

Pasākumu organizācija

Olga Morozova

Baby03@one.lv

Pasākumu organizācija

Nataļja Ļacka

Berry19@inbox.lv

Pasākumu organizācija

Alīna Ševčenko

PasOrg@one.lv

Pasākumu organizācija

Arturs Ansons

Arturs.ansons@one.lv

Pasākumu organizācija

Sandra Šabaka

s.sabaka@navigator.lv

Pasākumu organizācija

Artūrs Viļums

artvil@navigator.lv

Pasākumu organizācija

Aleksandrs Trimailovs

Narayan5@inbox.lv

RELKOM

Andrejs Mors-Jaroslavcevs

morph@navigator.lv

RELKOM

Eriks Podrezs

erya@balticom.lv

RELKOM

Konstantīns Lavriks

t-u-t-a@menja.net

RELKOM

Natālija Detlevkina

ottashka@navigator.lv

RELKOM

Andrejs Konakovs

kpocobok@balticom.lv

RELKOM

Kārlis Grīnvalds

Cukurs6@navigator.lv

RELKOM

Kristīne Kuzņecova

kristin@vestnesis.lv

RELKOM

Nadežda Gubanina

nadinart@navigator.lv

RELKOM

Jūlija Korotkova

Julija_sustento@inbox.lv

RELKOM

Inese Liberte

iliberte@navigator.lv

RELKOM

Nodarbību vadītājs – Leonīds Krēmers, RSEBAA lektors
e-mail: kremer@apollo.lv

Projekta koordinatore – Inese Liberte, RMS projektu vadītāja
e-mail: PFA@rms.lv

Projekta vadītājs – Aleksejs Milovskis, RMS direktors
e-mail: alex.mil@rms.lv

 







uz augšu